Menu
A+ A A-
kosmetika Zlín

Jak na bezchybnou pleť?

Chcete mít krásnou pleť bez akné? Potom musíte dodržovat několik pravidel. Důležitá je pravidelná návštěva kosmetického salonu, například kosmetika Zlín. Ale nesmíte opomínat ani péči o pleť v domácím prostředí. V dnešním článku si dámě několik tipů, jak docílit bezchybné pleti.

Důležitá je voda a strava

Denně byste měli vypít alespoň 2,5 litru čisté neslazené vody. Díky čisté vodě zlepšíte stav své pleti. Nejenže je voda důležitá pro pleť a pokožku, ale celkově pro váš organismus. A také nesmíte zapomínat na zdravou stravu. Pokožka vyžaduje minerály a vitamíny. Na pleť pozitivně působí luštěniny, zelenina, ovoce i ořechy.

Dopřejte si spánek

Tato informace vás určitě potěší. Neměli byste se obírat o spánek, protože se to opět projeví na vaší pleti. Unavená pleť nikdy nebude vypadat dobře. Denně byste měli spát alespoň sedm hodin.

Pravidelné čištění

A důležité je čištění pleti. Doporučujeme čistit pleť nejen večer, ale také ráno. I přes noc se na pokožce usazují nečistoty, kterých je potřeba se zbavit. Při večerním čištění zase odstraníte zbylý make-up.