Menu
A+ A A-

Pořiďte dítěti šlapací traktůrek

Máte malé dítko? Je zároveň milovníkem zemědělské techniky? Proč mu nepořídit šlapací traktůrek s odpojitelnou vlěčkou, čelním nakladačem a rypadlem, který se snadno ovládá a je stabilní, což zaručuje bezproblémové a pohodové užívání.

šlapací traktory pro děti FALK

Ovšem není traktůrek jako traktůrek, při výběru je nutné dbát zvýšené pozornosti například u pevnosti konstrukce, stability a ostrých hran, které mohou poranit Vaše dítě. Nedoporučuje se při nákupu těchto věcí příliš šetřit. Šlapací hračky mají pedály u předních kol, které slouží jako hnací pohon celého traktůrku.

 

Bohužel, většina traktůrku je vyrobena určité hmotnostní a věkové rozpětí, takže nedoporučuji alkoholem posilněným tatínkům zkoušet a přetěžovat tyto hračky, může dojít k destrukci samotné hračky, ale také tatínka a to jistě žádné dítko nechce.

 

Pokud usilovně sháníte dětský šlapací traktory, usnadním Vám hledání a nabídnu přímo odkaz na stránky Astra, kde si můžete vybrat například mode FALK, který je vyroben z kvalitního plastu. Každé dítě a rodiče dvakrát jistě potěší klakson umístěný na volantu pomáhající s oznámením příjezdu. Určeno pro děti od 3 do 7 let!