Menu
A+ A A-

Módní pravidla - Batohy

Měststké batohy

Městské batohy. Skvělí parťáci nejen pro studenty a cestovatele. S elegantním batohem můžete vyzdvihnout i elegantně-ležérní styl oblečení aniž byste byli zastaveni módní policií. Máme pro vás několik tipů, které vám mohou pomoci při výběru toho pravého batohu.

Barva

Rozhodování o barvě nelze podcenit. Je třeba zvážit, k jakým outfitům budete batoh nosit. Před koupí zvažte, které barvy převažují ve vašem šatníku. Od bot, po šperky, zaměřte se nejen na barvy, ale i teplotu barev. Pokud máte styl, který se skládá z několika ladících barev, převážně té samé teploty, gratulujeme, máte to mnohem jednodušší. Pokud ráda střídáte různé barvy, a teploty, tak menší černý batoh se hodí prakticky k čemukoliv. 

Materiál

Podobně jako u barev, vám pomůže váš současný šatník s výběrem batohu. Podívejte se, které materiály převažují ve vašem šatníku a tím se řiďte. Nezapomeňte, že by městský batoh měl být i elegantní doplněk, který vydrží a proto se soustřeďte na výběr kvalitního materiálu.

Styl

Městské batohy bývají zpravidla menší velikosti, oblých tvarů a minimálních dekorací. Pokud ovšem nosíte s sebou i větší elektroniku, či láhev s vodou, bude potřeba něco většího.

Novým trendem jsou nyní rollup batohy, které se dají srolovat na malou velikost, působí čistě a elegantně a přitom upoutají pozornost. Jsou pohodlné a v případě potřeby jej můžete vyrolovat a zvětšit jeho objem.