Menu
A+ A A-

Kosmetické potřeby pro ten pravý wellness

Mít správné kosmetické potřeby je klíčové pro úspěšný byznys, ve kterém jsou nejen spokojení klienti služby, ale i pracovníci, kteří s pomůckami pracují. Které nástroje jsou však nejlepší pro vykonávání pracovní činnosti v oblasti wellnessu v dnešní době a k čemu slouží?

Kosmetické potřeby

 

Špachtle pro kosmetické potřeby

Pokud pracujete v oblasti wellness, určitě jste se setkala s problémem výběru těch správných špachtlí. Ty samozřejmě slouží pro co nejlepší rozetření a celkovou distribuci krému po pokožce. Správná špachtle by tedy měla pevná, odolná a neměla by se kazit díky použité kosmetické potřebě. Pokud nejste ale fanouškem konstantního umývání, čištění a údržby například dřevěných špachtlí, můžete samozřejmě použít i jednorázové plastové, které mohou později po použití doputovat do koše na plasty. Záleží tedy převážně na preferenci. obě varianty jsou dostatečně odolné a spolehlivé pro rozprostření kosmetických potřeb, jako jsou krémů pro pokožku.

Kosmetické potřeby

Silikonové misky kosmetických potřeb

Miska je skvělým základem a prostorem pro držení kapaliny. Proto se už od pradávna používá jako forma, ve které se míchá různé přísady a kapaliny. Od potravin a balzámů, až po krémy kosmetických potřeb. Výběr materiálu je taktéž důležitý. Materiál, který bude například křehký, těžký nebo neodolný vůči vyšším teplotám je nevýhodný z pohledu údržby. Proto silikonové misky jsou dobrou volbou. Materiál je flexibilnější a i přesto odolný a drží kapalnou formu bez přerušení. Silikonové misky jsou zároveň lehké z hlediska váhy díky hustotě jeho materiálu. Jsou tak dobrou volbou pro přípravu kosmetické potřeby ve vašem saloně.

Kosmetické potřeby

Zdravotní protivirové pro účely tvorby kosmetických potřeb

Nebudeme si lhát, stále žijeme v době světové virové pandemie, která je snadno přenositelná. Proto je důležité chránit nejen svůj personál, ale ochranou personálu chráníte i vaší klientelu a tím jí dáváte jistotu bezpečí podniku. Proto jsou důležité i kosmetické potřeby pro ochranu, dezinfekci a prevenci jakékoliv nákazy. Například ochranný štít na obličej, díky kterému máte nejen jistotu prevence proti koronaviru, ale také prevenci proti vniknutí jakýchkoliv cizích předmětů do očí nebo jiných částí obličeje. Případně také bezkontaktní teploměr pro skutečné ujištění nebo zjištění zákazníkových podezřelých příznaků například právě pandemického onemocnění.

Kosmetické potřeby

Kosmetické potřeby jednorázového použití

Kosmetické potřeby, které jsou vytvořené za účelem okamžité likvidace po jejich použití. Může se jednat o běžné každodenní drobnosti, které jsou samozřejmostí jako papírové ubrousky různých rozměrů, již zmíněné plastové špachtle, odličovací tampóny nebo také jednorázové tanga pro muže i ženy. Tyto tanga jsou užitečné pro kosmetické zábaly a masáže. Tedy v případě zábalu pro co největší rozprostření daného zábalu, krému a jiných kosmetických potřeb bez zašpinění či poškození klientova oblečení.

Kosmetické potřeby