Menu
A+ A A-

Modelování s Astra pro náročné

Páni modeláři, paní modelářky, našli jsme stránku, ze které můžeme pro náš ,,hračičkový" koníček čerpat tisíce a tisíce stavebnic! Jaká, že to je stránka? Velkoobchod Astra model! Co všechno tady teda můžeme najít? Pojďme si to spolu projít.

 

Dálkově ovládané modely

RC (radio controlled) modely nás od okamžiku jejich vzniku stále neomrzely a pokračujeme s vyhráváním si s touto skvělou technologií. Na stránce Astry nalezneme letadla, vrtulníky, obligátní drony, auta, tanky, lodě, ale třeba i netradiční motorky. Kromě celých kusů je tady i příslušenství pro občasný tuning Vašich modelů.

Modely raket

Nejsou to jen americké filmy o školácích, kde se používají modely raket k demonstrování funkčnosti gravitace. Odpálit do vzduchu nějakou rachejtli na Silvestr zvládne každý, ale ten pocit nadšení při odpočtu vlastně postavené rakety se jistě takhle nedostaví. Rakety můžete vybavit padákem, aby se Váš odpal nestal jednorázovou záležitostí. Tak nečekejte na nic, úspěch je na dosah myši! Možná NASA čeká právě na Vás!

Sportovní potřeby pro děti

Dětská kola patří k výcviku motoriky a rovnováhy u dětí. A na Astře je jejich obrovský výběr. Kromě dětských kol tady můžete najít i šlapací traktory, o jejichž samotné existenci jsem neměl ani tušení. Schválně se podívejte.

Šlapací dětský traktor

Šlapací traktory jsou určeny pro děti od tří do sedmi let a dítě, které toto zařízení má, jistě bude jednou a pro vždy králem všech pískovišť. Když bude pořád sedět za volantem, nezašpiní se a nebude si muset neustále hlídat lopatky a kyblíčky před ostatními dětmi.

Autodráhy

Autodráhy jsou jistě součástí chlapecké kultury a neměly by být v životě dospívání mužského jedince opomíjeny. Naučit se, že pouhé držení tlačítka akcelerace vítězství nepřinese je velkým krokem k dospělosti. A navíc jsou velká zábava! K těmto autodrahám můžete navíc dokoupit další autíčka, která jsou s dráhou kompatibilní.

Lego

Na Astře můžete také najít přes 650 Lego stavebnic! Od těžebního rypadla, přes vlastního robota až k modelu Eiffelovy věže. Stavebnice mají různé obtížnosti, některé mají 500 dílků, některé jich mají až 5000! Každé dítě potřebuje zkušenosti, aby Vám později mohlo pomoct postavit ty zatracené skříňky z Ikey! 

Příslušenství

Kromě výše zmiňovaných na stránkác můžete najít také různé další stavebnice, doplňky jako lepidla, barvy a oleje či nářadí. Na Astře je prostě všechno, co může modelář od modelářského ráje požadovat.

Přesvědčte se sami na této internetové adrese: http://www.astramodel.cz/cz/